Bitwala 30€ – Darmowy Bonus Za Konto Bez Opłat

Bitwala 30€ – Darmowy Bonus Za Konto Bez Opłat

Czym jest Bitwala app?

Fintech Bitwala jest to portfel kryptowalutowy, który łączy sobie tradycyjną bankowość wraz wspomnianymi kryptowalutami. Posiada on wiele funkcji i udogodnień. Bitwala zapewnia wygodne zarządzanie rachunkami, wysyłanie i odbieranie przelewów oraz doładowywanie karty przedpłaceniowej Bitcoin. 

Bitwala w swojej ofercie posiada również łatwy sposób konwersji środków z FIAT na kryptowaluty i odwrotnie, a wszystko z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

 

Jak odebrać bonus 30€ za założenie konta w Bitwala?

Jeżeli pragniesz odebrać bonus 30 Euro w Bitwala, to musisz:

  1. Pobierać na swój telefon aplikację Bitwala z linku polecającego: 
  2. Bitwala Rejestracja – Naciśnij tu – bez tego linku polecającego nie otrzymasz bonusu.
  3. Przygotuj do rejestracji video dowód lub paszport oraz dokument potwierdzający adres zamieszkania podany w rejestracji Bitwala (np. rachunek za wodę, prąd lub wyciąg bankowy itp.).
  4. Zarejestruj swoje konto i zweryfikuj za pomocą weryfikacji video (wymagana jest znajomość na podstawowym poziomie angielskiego lub niemieckiego).
  5. Z racji na popularność promocji, czas oczekiwania na rozmowę z konsultantem może potrwać 10-20 minut, więc warto uzbroić się w cierpliwość.
  6. Po ukończonej weryfikacji należy utworzyć portfel Bitcoin. W tym czasie będziesz musieć dwukrotnie przepisać wyświetlane słowa zapasowe, które są zabezpieczeniem przy utracie hasła do konta.
  7. Po pomyślnym utworzeniu konta Bitwala i jego weryfikacji otrzymasz powiadomienie o przyznanym bonusie 30 Euro. Zostanie on przypisany do Twojego konta do 15 dni roboczych. Możesz wypłacić go na swoje konto bankowe lub za pomocą bonusu kupić kryptowaluty.
  8. Możesz teraz polecać dalej swój link polecający w programie Tell-A-Friend Bitwala i zyskiwać 30 Euro za każdego poleconego użytkownika.

Weryfikacja konta Bitwala dokładna informacja

Weryfikacja konta Bitwala jest ostatnim etapem rejestracji. Jest on przeprowadzany jest przez zewnętrzną firmę IDnow, która to weryfikuje użytkowników podczas krótkiej rozmowy video przez kamerę internetową w komputerze bądź w smartfonie. Sama weryfikacja jest nieskomplikowana i powinna trwać średnio do 15 minut.

Wiele osób informuje o wydłużonym czasie oczekiwania na połączenie w celu weryfikacji konta w Bitwala. Warto spróbować zrobić to po za godzinami szczytu, a więc późnymi wieczorami. Konsultanci Bitwala są dostępni nawet po 22:00.

Do weryfikacji w Bitwala należy przygotować: 

  • dowód osobisty lub paszport,
  • dokument potwierdzający adres zamieszkania. który wskazany został w czasie rejestracji konta.

Konsultanci Bitwala posługują się językiem angielskim lub niemieckim, jednak są cierpliwi i w razie potrzeby pomogą ukończyć na spokojnie weryfikację.

W czasie video rozmowy Bitwala i weryfikacji naszym zadaniem jest pokazanie twarzy, a następnie dowodu potwierdzającego tożsamości i dokumentu z potwierdzeniem adresu. Na koniec zaś otrzymamy kod sms na numer telefonu podany w czasie rejestracji. Po wpisaniu kodu w aplikacji weryfikacja Bitwala zostanie ukończona.

Bitwala Bonus 30 Euro za rejestrację

Dla nowych klientów Bitwala oferuje bonus powitalny, który wynosi 30 Euro. Zostanie on przyznany na konto użytkownika maksymalnie do 16 dni roboczych od czasu pełnej weryfikacji konta. Po czasie, gdy otrzymamy bonus, możemy go wypłacić na inne konto w walucie Euro (np. Revolut).

Aby móc otrzymać bonus powitalny w Bitwala wystarczy jedynie założyć darmowe konto i ukończyć weryfikację konta. Może to łącznie zająć kilkanaście minut.

Bitwala bonus 30 Euro dokładna instrukcja – naciśnij

 

Dodaj komentarz