Promocja Trading212, czyli do 100€ bonusu w darmowych akcjach

Promocja Trading212, czyli do 100€ bonusu w darmowych akcjach

W sieci regularnie mamy do czynienia z promocjami, dzięki którym możemy zdobyć ciekawe bonusy za wypróbowanie jakiejś aplikacji bądź usługi. Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszy się Trading 212. Platforma oferuje dość duży, jednorazowy bonus w postaci losowej akcji, która może mieć wartość nawet 100 Euro. Czym dokładnie jest Trading 212? Jakie zalety możemy wyróżnić, jeśli chodzi o tę platformę? W jaki sposób odebrać bonus Trading 212? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w poniższym artykule.

Czym jest Trading212?

Trading 212 to bezpieczna platforma inwestycyjna, która umożliwia handlowanie kontraktami CFD na towary, akcje, indeksy, waluty kryptograficzne. Dodatkowo możliwe jest handlowanie parami walutowymi. Jest to londyńska firma, która to demokratyzuje rynki finansowe. Biorąc pod uwagę, że Trading 212 jest zarejestrowany w Wielkiej Brytanii, kontrolowany jest przez bardzo restrykcyjny organ FCA. Przykładowo wymaga, aby pieniądze każdego użytkownika były przechowywane na oddzielnych rachunkach. Bonus Trading 212 spowodował, że jest to najpopularniejsza aplikacja tradingowa zarówno w Wielkiej Brytanii (od 2016 roku), jak i w Niemczech (od 2017 roku). Jako ciekawostkę warto przytoczyć, że jeśli dojdzie do mało prawdopodobnych przypadków, w których firma nie wywiąże się ze swoich zobowiązań, wówczas otrzymamy odszkodowanie, w wysokości nawet do 85 000 funtów brytyjskich.

Zalety Trading212

Trading212 to niezwykle bezpieczna platforma, w której zdecydowanie możemy zainwestować własne pieniądze. Co ciekawe, ma dość dużo do zaoferowania. Do podstawowych zalet możemy zaliczyć chociażby to, że Trading 212 oferuje ponad 2100 globalnych akcji i ETF-ów. Tak więc użytkownik ma dość duży wybór, co do wybrania inwestycji. Dodatkowo, co warto podkreślić, nie są pobierane żadne prowizje za inwestowanie. Możliwe jest wykupienie akcji ułamkowych. Platforma nie pobiera żadnych opłat za wymianę walut. W razie ewentualnych problemów możemy zgłosić się do supportu, który oferuje nam wsparcie 24/7 i w błyskawicznym tempie upora się z naszym problemem. Należy wspomnieć o tym, że nie są pobierane opłaty za akcje i udziały ISA. Wszystkie te zalety spowodowały, że jest to bardzo kusząca promocja dla użytkowników, dlatego też aplikacja została pobrana prawie 15 mln razy.

Trading212 - Bonus do 100€?

To nie jest żart, platforma przy odrobinie szczęścia może przydzielić nam akcję, której wartość wynosi 100 Euro. W jaki sposób odebrać bonus? Zapraszamy do zapoznania się z dalszą ofertą.

Darmowe akcje

Co ciekawe, możemy otrzymać dodatkowe akcje za każde polecenie tej platformy. Oznacza to, że jeśli znajomy zainstaluje aplikacje z naszego linku, otrzymujemy kolejną akcję, której wartość może wynosić nawet 100 Euro.

Jak zarabiać?

Promocja Trading 212 polega na tym, że wypełniając kilka łatwych warunków, możemy otrzymać darmową akcję spółki o wartości maksymalnej wynoszącej 100 Euro. Co ciekawe, kod promocyjny Trading 212 nie istnieje, bowiem aby zdobyć bonus wystarczy skorzystać z dowolnego reflinka.

Trading212 - Instrukcja

Aby otrzymać darmowe akcje, konieczne jest otworzenie bezpłatnego konta. Następnie należy je zweryfikować i zasilić kwotą 5 zł. Po krótkim czasie możliwe będzie spieniężenie akcji i wypłata pieniędzy.

Naciśnij tu i sprawdź instrukcję 

 

Trading212 bonus

Wartość akcji, którą otrzymamy, zależy głównie od losowych czynników. Przydzielane są one całkowicie losowo, dlatego jeśli mamy dość dużo szczęścia, możemy liczyć nawet na ponad 400 zł za kilkanaście poświęconych minut.

Dodaj komentarz