Promocja Twisto – Odbierz premię pieniężną za założenie darmowego konta w platformie

Promocja Twisto – Odbierz premię pieniężną za założenie darmowego konta w platformie

Premia pieniężna od Twisto za założenie darmowego konta

Firma finansowa Twisto wraz ze swoją platformą “odroczonych zakupów” mocno “wchodzi” na polski rynek i staje się doskonałą alternatywą, dla np. Revolut, czy kont bankowych. W związku z tym, że ich program poleceń cieszy się ogromnym zainteresowaniem, to finansowy fintech postanowił wprowadzić świetną promocję dla nowych użytkowników. Do otrzymania jest gwarantowana premia pieniężna w Twisto.

Premia startowa przyznawana jest za samo założenie i zweryfikowanie konta, czyli pozytywne przejście procesu weryfikacji. Sam proces weryfikacji jest bardzo intuicyjny i sprawny, a premia zostanie wypłacona na konto lojalnościowe w czasie od 1 godziny do 2 dni roboczych. Aplikacji już teraz został przyznany prawdziwej konkurencji Revolut, czy nawet kont osobistych w bankach.  Firma zarejestrowana jest w Polsce i posiada polski zespół wsparcia klientów. Do tego aplikacja mobilna i strona internetowa w języku polskim. Użytkownicy mogą również korzystać z cashback’u w najpopularniejszych sklepach internetowych i stacjonarnych.

Jakie są zalety konta w Twisto?

Do zalet posiadania konta w platformie Twisto zaliczają się:

 • Darmowy limit kredytowy do 45 dni (czyli za zakupy możemy zapłacić dopiero po np. 44 dniach zupełnie bez kosztów!).
 • Przejrzysta aplikacja, która jest łatwa w obsłudze.
 • Darmowa karta, którą możemy wykorzystywać praktycznie na całym świecie.
 • Doskonałe kursy wymiany walut podczas płatności.
 • Twisto nie wymaga zaświadczeń i sprawdzania BIK.
 • Twisto nie wymaga weryfikacji tożsamości poprzez wysłanie zdjęcia dowodu osobistego.  
 • Grupa wsparcia Facebook “Twistujemy” dla posiadaczy konta w Twisto.
 • Premie lojalnościowe dla użytkowników Twisto (ostatnio dostaliśmy np. 10zł za aktywne korzystanie z karty).

Jakie są wady konta w Twisto?

Twisto to stosunkowo nowy fintech o dość znikomej historii na rynku. Ciężko mu w tym momencie konkurować z znanymi markami na rynku finansowym i nie oferuje szerokiego wachlarza usług. 

Twisto nie umożliwia również wypłat na konta osobiste, czy za pomocą bankomatów. Więc możemy korzystać z środków tylko w miejscach, gdzie można płacić kartą Mastercard lub w sklepach internetowych, które współpracują z Twisto.

Usługi w Twisto (Twisto Pay, Twisto Free, karta wielowalutowa)

Twisto to fintech, który od 2018 roku świadczy usługi o nazwie Twisto Pay, gdzie możemy kupić coś, a zapłacić za towar po czasie, dzięki odroczeniu płatności za towar w danym sklepie online. Kolejnym produktem finansowym firmy jest Twisto Free, czyli darmowy kredyt odnawialny zapewniający aż 45 dni okresu bez odsetek. Można powiedzieć, że jest to usługa przypominająca kartę kredytową, jednak bez potrzeby posiadania karty. Kolejną usługą w Twisto jest karta wielowalutowa (oczywiście wraz z polskim złotym), połączona z aplikacją mobilną do wygodnego zarządzania finansami osobistymi. 

Posiadacze karty Twisto mogą korzystać z tych wszystkich usług w postaci jednej karty i aplikacji. Twisto nie jest bankiem, zatem można ująć to, że otrzymujemy kartę obciążeniową w jednym zestawie z kartą wielowalutową o doskonałych kursach wymiany walut podczas płatności. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla osób korzystających z kart kredytowych, jak i osób podróżujących po świecie, dla których liczy się mobilność i dobre kursy podczas płatności.

Gdzie można płacić i używać Twisto?

Kartą Twisto można płacić wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Mastercard, czyli zarówno w Internecie (podczas płatności online np. w Allegro, czy Aliexpress), jak w sklepach stacjonarnych, które umożliwiają płatność kartą. Na koniec każdego miesiąca, otrzymujemy zestawienie transakcji. Po czym na ich opłacenie mamy kolejne 15 dni. 

Spłacić w Twisto możemy pieniądze za pomocą przelewu lub przez BLIK. Trzeba jedynie podać kwotę wskazaną w profilu swojego konta Twisto. Jeżeli zaś przelejemy większą kwotę, to albo zostanie nam zwrócona całość albo nadpłata, gdyż w Twisto nie możemy mieć nadwyżki środków na koncie. 

Płacąc Twisto za granicą mamy do dyspozycji rzeczywiste kursy oferowane przez Mastercard, więc podczas zakupów w innym kraju nie płacimy prowizji za przewalutowanie, zaś spread (czyli różnica pomiędzy kursem kupna, a kursem sprzedaży waluty) będzie marginalny.

Co jeżeli nie spłacę pieniędzy w Twisto?

Twisto udostępnia możliwość przełożenia zadłużenia na kolejny miesiąc. Usługa kosztuje 45 groszy za każde 10zł, czyli w przypadku 10zł jest to 4,50zł, zaś w przypadku 1000zł jest to 45zł. Jeżeli zadłużenie w Twisto nie będzie spłacone w kolejnych miesiącach, to naliczą się odsetki ustawowe za brak spłaty długu (obecnie wynoszą one 14% w skali roku). 

Ile kosztuje konto i karta w Twisto?

Karta i konto w Twisto są w pełni darmowe. Jak wyglądają koszty:

 • 0 zł za przekazanie i obsługę miesięczną karty Twisto (bezwarunkowo),
 • 0 zł za wysyłkę karty Twisto,
 • 0 zł za użytkowanie konta z limitem kredytowym – bezwarunkowo,
 • wysokość limitu wynosi od 300 zł do 10.000 zł i może być zwiększana wraz z waszą aktywnością oraz regularnymi spłatami.

Jak założyć konto w Twisto i odebrać premię na start

Zakładając konto w Twisto możemy zrobić to zarówno za pomocą przeglądarki i komputera, jak i smartfona. Jeżeli chcemy odebrać bonus pieniężny na start, za testowanie i rozpoczęcie korzystania z Twisto, musimy założyć konto za pośrednictwem promocji udostępnionej przez partnera reklamowego firmy. 

Premia pieniężna za założenie konta w Twisto (naciśnij tu)

 Korzystając z powyższego portalu dotyczącego szybkiego zarabiania na promocjach i bonusach pieniężnych w internecie otrzymacie gwarancję wzięcia udziału w promocji Twisto. Warto zwrócić uwagę na to, by nie odświeżyć linku w przeglądarce na zwykły bez kodu polecenia, bo wtedy możemy utracić możliwość otrzymania premii pieniężnej na start. 

Jak krok po kroku założyć Twisto?

Na początku należy podać adres e-mail oraz hasło logowania do platformy. Dodatkowo należy wyrazić zgodę na udział w promocji z premią pieniężną oraz zgody na założenie konta w Twisto. Nie musimy za to zaznaczać ostatniej zgody marketingowej. 

Dalej w kolejnym kroku podczas rejestracji w Twisto podajemy dane osobowe, czyli: 

 • imię i nazwisko
 • kraj pochodzenia
 • adres zamieszkania
 • numer PESEL
 • numer telefonu
 • wykształcenie
 • stan cywilny
 • informację, czy posiadamy dzieci
 • główne źródło dochodów
 • wysokość dochodów
 • miesięczne koszty stałe
 • wysokość spłacanych kredytów

Twisto nie wymaga jednak jakiegokolwiek potwierdzania dochodów, przesyłania zaświadczeń o zarobkach, czy wyciągów z konta bankowego. Firma nie weryfikuje również naszej zdolności kredytowej w BIK (jednak weryfikuje KRD).

W kolejnym kroku wybieramy limit w Twisto, jaki nas interesuje. Można wybrać pomiędzy 300zł a 10000zł. W sytuacji, gdy wnioskować będziemy o zbyt duży limit, to Twisto po prostu przyzna nam kwotę limitu dostosowaną do ich oceny naszych możliwości.

Ostatnim krokiem jest wybór zamówienia darmowej karty płatniczej. Wybrać możemy pomiędzy szarą, a żółtą. Co ciekawe, zamiast imienia i nazwiska możemy wybrać nasz spersonalizowany napis na karcie. Wszystkie zaś najważniejsze dane, jak imię, nazwisko, numer karty cz kord CVC znajdują się na rewersie plastikowej karty lub w aplikacji Twisto.

Jeżeli chodzi o potwierdzenie danych osobowych, to wymagany jest prelew weryfikacyjny (potwierdzający tożsamość). Należy przelać 1zł, jednak oczywiście kwota od razu powraca na nasze konto. Za bezpieczeństwo tego przelewu odpowiada Blue Media S.A., która jako instytucja płatnicza nadzorowana jest przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF). Wymogiem jest to, by rachunek należał do nas. Przelew z konta innej osoby zostanie odrzucony, a wniosek o założenie konta Twisto również wstrzymany.

Teraz pozostaje czekać, aż Twisto potwierdzi weryfikację tożsamości, aktywuje nasze konto i przyzna nam premię powitalną. Trwa to od 1 godziny do 2 dni roboczych, gdy trwa wzmożone zainteresowanie usługą i wiele rejestracji użytkowników. Średnio zaś karta płatnicza Twisto jest wysłana po kilku dniach.

 

Twisto a dowód osobisty - wymagania?

Twisto nie wymaga zdjęć dowodu osobistego podczas weryfikacji. Jeżeli chodzi o ukończenie rejestracji wystarczą nam dane wskazane powyżej.

Premia w Twisto, gdzie jest?

Premia w Twisto 30zł, 50zł, 100zł (w zależności od edycji promocji) wypłacana jest zaraz po ukończonej i zaakceptowanej weryfikacji założonego konta. Nie musimy wykonywać żadnych transakcji i spełniać dodatkowych warunków. 

Informację o kwocie uzyskanej premii znajdziemy po zalogowaniu się do swojego konta Twisto w zakładce “punkty”. Do tego otrzymamy e-mail z informacją o aktywowaniu usługi i otrzymanym bonusie w aplikacji.

Informację o remia w wysokości 100 zł wypłacona będzie zaraz po zweryfikowaniu waszych danych przez Twisto. Nie musicie nawet wykonywać jakichkolwiek transakcji. Informację o uzyskanej premii znajdziecie po zalogowaniu w profilu w zakładce Punkty. Ponadto otrzymacie stosownego maila z informacją o aktywowaniu usługi oraz przyznaniu bonusu.

Punkty w Twisto, a nie złotówki

Bonus pieniężny w Twisto przedstawiany jest nie w złotówkach, a w punktach, gdzie 1 złoty to właśnie 1 punkt. Posiadanych na koncie Twisto punktów nie możemy przelać na konto bankowe lub wypłacić z bankomatu. Średni te służą jako spłata wykorzystanego limitu płatniczego po jakichkolwiek zakupach przy pomocy karty lub usługi Twisto Pay. Lista sklepów współpracujących z Twisto dostępna jest w zakładce “nasze sklepy”. 

Zarobek w Twisto a podatek

Premia pieniężna w Twisto jest zwolniona z podatku.

Jak zamknąć konto w Twisto?

Jeżeli zdecydujemy się na zamknięcie konta w Twisto, to najłatwiejszym sposobem jest wysłanie wiadomości na adres e-mail firmy (kontakt@twisto.pl) z adresu, który był wykorzystany podczas rejestracji konta. Konto zostanie następnie zdezaktywowane w ciągu 31 dni od złożenia wniosku, a dodatkowo otrzymamy wiadomość e-mail potwierdzający tą czynność. 

Możliwe jest również zamknięcie konta Twisto za pomocą chatu w aplikacji w aplikacji mobilnej, jak i na stronie internetowej.

 

Jak założyć konto w Twisto? Naciśnij tu.

2 komentarze do wpisu „Promocja Twisto – Odbierz premię pieniężną za założenie darmowego konta w platformie”

 1. Korzystam z Twisto od kiedy zrobiło się głośno o tej firmie, jako o konkurencji Revolut pod koniec ubiegłego roku. Do tego dołączyłam do ich grupy fb i na prawdę, jestem zadowolona. Kupuję coś i bez kosztów sobie spłacam za kilka tygodni;) bajka

 2. Polecam Twisto – korzystam z ich karty już od kilku miesięcy i nigdy płatności przy pomocy aplikacji / systemu tej firmy finansowej mnie nie zawiodły. A bonus 100zł na start, jaki otrzymałem jako premię, za założenie konta i testy traktuję jako miły prezent na start;)

Dodaj komentarz